Płatność i dostawa

Kwota za dostawę jest zgodna z tabelą opłat.

Płatności za zakupiony towar możesz dokonać on-line, czyli w trakcie składania zamówienia – przelewem lub kartą kredytową. Możesz wybrać również opcję za pobraniem, czyli zapłacić gotówką w momencie odbioru przesyłki. Zachęcamy do rozliczeń on-line – metoda ta jest szybsza i wygodniejsza. Również w przypadku ewentualnego zwrotu towaru.

Opłaty:

Czas wysyłki to 1-2 dni od zamówienia

Możesz wybrać transport za pośrednictwem Poczty Polskiej, Paczkomatów InPost, Paczki w Ruchu, Kuriera lub odbioru osobistego w siedzibie sklepu Morestyle na al. Warszawskiej 110 w Lublinie.

Przesyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej ma swoją zaletę w postaci możliwości pozostawienia awizo, w przypadku, gdy kurier nie zastanie Cię w domu.

Natomiast jeśli wybierzesz opcję dostawy do Punktu Poczty Polskiej S.A., Paczki w Ruchu lub Paczkomatów, możesz skrócić czas oczekiwania gdyż przesyłka zostanie umieszczona w wybranym przez Ciebie Punktu Odbioru Poczty Polskiej S.A., Paczkomacie lub Punkcie Paczki w Ruchu.

Numer telefonu, który został podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym, umożliwi kurierowi kontakt z Tobą i ustalenie czasu dostarczenia przesyłki oraz umożliwi odebranie przesyłki z Puntku Odbioru Poczty Polskiej, Paczkomatu lub Punktu Paczki w Ruchu.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO! ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA BY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE INFORMACJE O NOWOŚCIACH I RABATACH PROMOCYJNYCH